עריכה

 

עריכה – כתיבה טכנית

 

דקיוסטאר מציעה מגוון רחב של שירותי עריכה לשיפור והרחבת מסמכים שלקוחותיה כתבו. תוכל לבחור כל אחד משירותי העריכה הבאים על פי המתאים בצורה הטובה ביותר לצרכיך.

  • עריכת תוכן, כוללת בחינה מדוקדקת ועיבוד מחדש של הטקסט על מנת להבטיח שהטקסט מכסה כראוי את הנושא, וכן שהוא מאורגן וכתוב באנגלית ראויה ושוטפת. במהלך העריכה אציע שינויים מקצועיים וטקסטואליים. כמו כן, אציע תכנים שיש להוסיף או להסיר מהטקסט. תהליך זה יבוצע ללא צורך בראיון או הדגמה. התהליך בכללותו מורכב משינוי החומר הקיים ללא כתיבה מחדש של החומר על ידי חברת דוקיוסטאר.
     
  • הרחבת התוכן, כוללת עריכה של התוכן כמפורט לעיל אך גם יותר מכך. על מנת לבצע מטלה זו אצטרך לראיין את הצוות שלכם, וכן אצטרך לצפות בהדגמה של הפעלת המוצר. שני אלה יאפשרו לי להרחיב את החומר הכתוב שסופק על ידכם, ולהעלות אותו לרמה שתתאר בצורה הטובה ביותר את המוצר שלכם.
     
  • הגהה ובדיקת איכות (Quality Assurance QA), תבטיח כי המסמך כתוב נכון מבחינה דקדוקית ללא טעויות או שגיאות כתיב ומבטיחה כי ה-DTP מדוייק ועקבי וכי הגרפיקה עשוייה באופן מקצועי. המטרה הינה להבטיח שהמסמך הוא לא רק איכותי אלא גם מושלם. הכוונה בשירות זה היא לתהליך הבטחת איכות לכתבים מקצועיים.

ברברה שר – כתבת טכנית

barbara@docustar.co.il

0523-436535 (עדיף)

09-7403840 שלוחה 105