כתב טכני

ברברה שר – הצהרת כוונות ככתבת טכנית

 

המשימה שלי: העתיד צופן טובות ונצורות לתעשיית ההיי-טק הישראלית. המשימה של דוקיוסטאר הינה להאיר את הדרך שתוביל את ישראל לראש תעשיית ההי-טק העולמית, וכן להציב סטנדרט אמריקאי של שירות מיקצועי ואכפתי.

Barbara

בשנת 1988, לאחר שנים רבות כמתכנתת וראש צוות תוכנה מצליחה, הסבתי את החברה שלי "ברברה שירותי תוכנה בע"מ" לחברת "דקיוסטאר שירותי תיעוד בע"מ". 

 

השילוב הייחודי של יכולת הכתיבה שלי בנוסף על הידע והניסיון במחשבים, נתנו לדקיוסטאר את היתרון בשוק הכתיבה הטכנית.  

אני ידועה בתעשייה בשל מסירותי לתדמיתו המקצועית של הלקוחות שלי וכן בשל איכות העבודה שאני מגישה. היכולת שלי להבין מושגים טכניים במהירות כמו גם המקצועיות, הכנות והאחריות שבה אני מנהלת את הדברים, ידועים לכל.

  

גדלתי בניו-יורק, למדתי מדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב, וכתיבה טכנית באוניברסיטת וויסקונסון בארצות הברית. עבדתי במשך 12 שנה כמתכנתת, ובמהלך הזמן הזה שימשתי בהצלחה גם כמפתחת תוכנה וראש צוות בחברת "אלדור מחשבים בע"מ". בשנת 1986 קיבלתי ציון לשבח על היותי עובדת מצטיינת.

 

בשלב מוקדם ראיתי את הצורך בכתיבת הוראות הפעלה מקצועיות שנכתבו על ידי כתב טכני שמבין את שפת המתכנת/המהנדס, אולם יכול גם לתקשר עם קהל רחב. בשנת 1988, הקדשתי את כל כולי לפיתוח תחום הכתיבה הטכנית. כך שיפרתי את כישורי, ורכשתי ידע אשר נותן לי את הכלים הנחוצים לייצר מוצרי תיעוד מהאיכות הגבוהה ביותר. הניסיון שלי בתחומים טכניים רבים, נתן לי את היכולת לחזות את הדרישות העולות מתיעוד טכנולוגיה מתפתחת.

 

בשנת 1991, לימדתי קורס לתואר שני בתוכנית לתרגום באוניברסיטת בר אילן שנקרא Technicalities of Technical Writing.

 

בזכות הנחישות והכישורים שלי סללתי לעצמי את הדרך גם בעולם הטניס. בישראל אני נמצאת במקום השלישי בטניס נשים לקבוצת הגיל שלי.

 

Tennis

במשחקי המכבייה 2009, זכיתי בשתי מדליות ארד (יחידים וזוגות) כנציגת ישראל.

 

אני נשואה לריימונד שר הבעלים של חברת Barak II Home Improvementsי (0523-436-536) ואם לשתי בנות, עינב ולוריאל, בן אחד, גאווין, וכלב בשם ביילי.

 

ברברה שר – כתבת טכנית

barbara@docustar.co.il

 0523-436535 (עדיף)

 09-7403840 שלוחה 105